Belge Sorgulama

Şirketimiz, üst yönetim ve alt yapısal kadrosunun sahip olduğu sektörel birikimleri ile 2018 yılında Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu ve Onaylanmış Kuruluş olmak amaçlı İstanbul da temelleri atılmış olan bir kuruluştur.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

KABUL ET
Card image cap
Yönetim Sistemleri Belge Sorgulama

6 Mart 2017 tarihinden itibaren TÜRKAK Akreditasyonlu belgelerin sorgulaması TÜRKAK resmi web sitesinden yapılabilmektedir. TÜRKAK Akreditasyonlu belge sorgulamak için lütfen aşağıdaki sorgula butonuna tıklayınız.(Kare Kod numaraları sorgulama ekranına girilerek yapılır)
Sorgula

Not: Sorgulamada sorun yaşamanız durumunda veya akreditasyonsuz belgelerin durumu için lütfen NOBOCERT ile irtibata geçiniz

Card image cap
Asansör CE Belge Sorgulama

Asansör ürün CE belgelendirme ile ilgili belgelerin sorgulanması T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından kurulan Onaylanmış Kuruluşlar ve Teknik Servisler resmi web sitesinden yapılabilmektedir. Belge sorgulamak için lütfen aşağıdaki sorgula butonuna tıklayınız.
Sorgula

Not: Sorgulamada sorun yaşamanız durumunda belgelerin durumu için lütfen NOBOCERT ile irtibata geçiniz.

sa

kapat