Uzaktan Denetimler Başladı

Şirketimiz, üst yönetim ve alt yapısal kadrosunun sahip olduğu sektörel birikimleri ile 2018 yılında Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu ve Onaylanmış Kuruluş olmak amaçlı İstanbul da temelleri atılmış olan bir kuruluştur.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

KABUL ET

Uzaktan Denetimler Başladı

 

Kamuoyunun Dikkatine,  

NOBOCERT Uluslararası Belgelendirme ve Muayene Hizmetleri olarak çalışanlarımızın ve toplumumuzun sağlığını korumayı öncelikli olarak görüyoruz. Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya yönelik olarak, halihazırda T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve uygulanan önlemlere ek olarak gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktayız. 

Salgın ile mücadele kapsamında biz de iş sürekliliğini sağlamak, müşterilerimize sağlıklı ve daha iyi hizmetler sunmak üzere siz müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacı ile uzaktan çalışma ve uzaktan denetim için iletişimin bütün kaynaklarından yararlanıyor, çalışmalarımızı devam ettirebilmek adına alınabilecek en yüksek önlemleri alıyoruz. 

Yönetim sistemlerinde uzaktan denetim modeline geçmiş olmak ile beraber uzaktan denetim için başvurularınızı web sitemiz üzerinden ya da yine web sitemizde yayınlanan başvuru formu üzerinden mail yoluyla alıyoruz. Uzaktan denetim için elektronik ortamda neler yapılması gerektiği konusunda bilgi vermek ve yapılan çalışmaları teyit etmek amacıyla başvuru değerlendirme aşamasında en kısa sürede sizlerle iletişime geçiyoruz. 

Bu konuda yayınlanan prosedürümüze dokümanlar kısmından ulaşabilir ve bir sorunuz olursa bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

NOBOCERT ailesi olarak sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 

sa

kapat