İnsan Kaynaklarımız

Şirketimiz, üst yönetim ve alt yapısal kadrosunun sahip olduğu sektörel birikimleri ile 2018 yılında Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu ve Onaylanmış Kuruluş olmak amaçlı İstanbul da temelleri atılmış olan bir kuruluştur.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

KABUL ET

İnsan Kaynakları Formu

 

NOBOCERT, müşterilerine ‘’Güven, Kalite ve Hizmet’’ prensipleri ile hizmet vermeye devam ederken; çağdaş ve stratejik insan kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemektedir.

Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımları ile, kurum kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan çalışanları fırsat eşitliği ilkesi ile işe alırız.

İş hedeflerimizin gerçekleşmesi amacıyla öğrenen organizasyon kültürü yaratmanın etkisini bilerek, gelişim ve öğrenmeyi sürekli kılarız.

Hedeflerle Yönetim yaklaşımını benimseyerek, çalışanlarımıza iş hedefleri bazında performans ve gelişimlerine dönük geri bildirimler vermek üzere adil ve objektif bir performans yönetim sistemini uygularız.

Tüm çalışanlarımızın birbirinden farklı potansiyellerini açığa çıkaracak bir kariyer modeli ile Kuruluşumuz bünyesindeki atama ve terfi süreçlerinde fırsat eşitliğini gözeterek öncelikle içeriden atama anlayışını benimseriz.

sa

kapat