Yönetim Sistemleri Belgelendirme

Şirketimiz, üst yönetim ve alt yapısal kadrosunun sahip olduğu sektörel birikimleri ile 2018 yılında Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu ve Onaylanmış Kuruluş olmak amaçlı İstanbul da temelleri atılmış olan bir kuruluştur.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

KABUL ET

Başvuru Formu

Yönetim Sistemleri Belgelendirme

Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.

Yönetim sistemlerinin uygulanması ve belgelendirilmesi, kuruluşun genel performansını artırmaya yardım etmesi ve sürdürülebilir kalkınma inisiyatiflerine sağlam bir temel oluşturması bakımından, bir kuruluş açısından stratejik bir karardır. Belgelendirilmiş bir yönetim sistemi kuruluşlara, müşterilerine ve diğer ilgili taraflara değer ve güven katar.

Sistem belgelendirmesi tüm sektörler için geçerli bir süreç olup kuruluşlara izlemeleri ve iyileştirmeleri gereken çerçeve yapıyı oluşturur.

NOBOCERT uzman ve tecrübeli ekipleri tarafından gerçekleştirilen tetkiklerde temel hedef; tetkik kriterleri ile müşteri faaliyetine uygun hazırlanan yönetim sisteminin uygunluğunun belirlenmesi, müşteri kuruluşların yürürlükteki yasal, düzenleyici ve sözleşme gereklerini yerine getirilmesini sağlamak için yönetim sistemi yeteneğinin değerlendirilmesi, müşteri kuruluşun, belirlenen hedefleri sürekli karşılamasını sağlamak için yönetim sistemi etkinliğinin değerlendirilmesi ve uygulanabilir olduğunda, yönetim sisteminin potansiyel gelişim alanlarının belirlenmesinde sağlıklı bir analizin yapılmasıdır.

NOBOCERT, yönetim sistemleri belgelendirme alanında TS EN ISO/IEC 17021-1:2015 standardına göre 24/03/2020 tarihinde Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından AB-0153-YS dosya numarası ile altta belirtilen yönetim sistemleri kapsamlarında akredite edilmiş olup Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu olarak yönetim sistemleri belgelendirme hizmetini sunmaktadır.

TÜRKAK Akreditasyonlu Belgelendirme Hizmeti Sunulan Yönetim Sistemleri

  • TS EN ISO/IEC 27001:2017 ( ISO/IEC 27001:2013) Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

Akreditasyonsuz Belgelendirme Hizmeti Sunulan Yönetim Sistemleri

  • ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
  • ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
  • ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 50001:2018 Enerji Yönetim Sistemi

sa

kapat